Hotel

HOTEL

Rezervace

ROMANTICKÉ UBYTOVÁNÍ

Hotel Nebozízek nabízí romantické ubytování v srdci Prahy. Nachází se na Petříně, odkud se otevírá panoramatický výhled na Pražský hrad a Staré Město. Pokoje jsou vybaveny historickým nábytkem a mají výhled na město. Wi-Fi připojení k internetu je na místě k dispozici zdarma. V Restaurantu Nebozízek se podávají i snídaně a hosté si zde mohou vybrat z různorodé nabídky jídel. Všechny pokoje jsou vybaveny satelitní TV s plochou obrazovkou, koupelnou se sprchovým koutem, trezorem, posezením a minibarem. U hotelu se nachází zastávka petřínské lanovky Nebozízek a v jeho blízkosti je rovněž tramvajová zastávka Újezd​.
Apartmán Superior

APARTMÁN SUPERIOR<

Velká apartmá s historickým nábytkem, výhledem na Prahu. Wi-Fi připojení k internetu je k dispozici zdarma. Apartmá má jednu ložnici vybavenou manželskou postelí s nebesy a další pokoj s jedním lůžkem, koupelnou a obývací částí. Apartmá je pro max. 3 osoby. Možnost dětské postýlky.

Rezervace
Apartmán

APARTMÁN

Prostorné apartmá s historickým nábytkem, obývací částí a výhledem na Prahu. Wi-Fi připojení k internetu je k dispozici zdarma. Apartmá je pro max. 2 osoby. Možnost dětské postýlky. Rezervace