Svatby a firemní akce

Firemní akce

Plánujete oslavu narozenin, setkání s přáteli, společenský večírek či firemní akci? Využít můžete našich prostor v restauraci v zimní prosklené terase či v salonku, v letních měsících je možno uspořádat zahradní party, vše s nádherným  výhledem na Pražský hrad, Malou Stranu a Staré Město. Dle Vašeho přání zajistíme jakýkoli druh pohoštění – menu à la carte, bufetové menu, degustační menu, slavnostní menu, raut, grilování atd.

Kontakt:

E-mail:nebozizek@nebozizek.cz
Tel+420 257 315 329
Mobil:+420 602 312 739
Fax:+420 257 321 468

Je naším přáním, aby návštěva restaurace Nebozízek byla pro každého příjemným a výjimečným zážitkem a hosté odcházeli spokojeni. Budeme se na Vás těšit.

Svatby

Restaurant Nebozízek Vám pro ušetření Vašeho času nabízí, kompletní svatební servis i včetně zábavného programu, prostřednictvím vlastní svatební agentury "Svatby Nebozizek"

Přejete-li si být oddáni v romantickém prostředí pod širým nebem a s výhledem na Pražský Hrad, potom zahrada na Nebozízku je tím pravým místem.

Samotný obřad pro Vás zajistíme s Městskou částí Prahy 1, Odbor Matriky Prahy 1, kde je nutné pro Vás dohodnout termín k uzavření manželství, včetně oddávajícího. V případě, že máte zájem o církevní obřad na Nebozízku, zajistíme pro Vás oddávajícího.

K Restaurantu a Hotelu Nebozízek patří i dvě apartmá, ve kterých jsou pro svatební noc připraveny postele s nebesy. Tyto pokoje nabízí nádherný a nezapomenutelný výhled na Starou Prahu… Po ranním probuzení je pro Vás připravena snídaně, servírovaná až na pokoj.

Přímo kouzelnou svatbu můžete zažít i v zimě, kdy je Praha a celý Petřín pod sněhem a Vy prožíváte romantické chvíle. V  takovém případě, Vám nabízíme krásnou zimní svatbu, jako z pohádky.

Celý pobyt na Petříně a v Restaurantu Nebozízek, je umocněn tím nejkrásnějším výhledem na celou Prahu a Vaše krásné vzpomínky ? „Ty Vám již zůstanou"…

„Využijte speciální svatební servis Restaurantu Nebozízek a vyberte si ze seznamu nabízených služeb".

Důvěřujte nám a my se o vše postaráme. 

Kontakt:

Jméno:M. Láryšová
E-mail:milena@nebozizek.cz
Mobil:+420 602 312 582
Telefon:+420 257 315 329
Fax:+420 257 321 468
Www:Svatby Nebozizek